O nas

W Harmonii z Naturą

 

Natural Side to innowacyjna firma odzieżowa, która wyróżnia się nie tylko wysoką jakością swoich produktów, ale także ekologicznym podejściem do produkcji odzieży damskiej. Z dumą podkreślamy harmonię z naturą jako fundament swojego biznesu, starając się minimalizować wpływ na środowisko naturalne.


Naszym głównym założeniem jest produkcja odzieży damskiej z wysokiej jakości bawełny. Zapewniamy, że ​​nasze produkty są nie tylko trwałe i wygodne, ale także przyjazne dla skóry. Bawełna to naturalne włókno, które pochodzi z roślin, a więc jest biodegradowalna, co oznacza, że ​​produkty Natural Side nie pozostawiają trwałego śladu w środowisku po zachowaniu swojego cyklu życia.Bardzo ważną kwestią jest także to, że do produkcji naszych ubrań,  zgodnie z ideą Natural Side, 10% składu dzianiny stanowi  poliester uzyskany z recyklingu.

 

 

Ekologiczne podejście Natural Side objawia się również w procesie produkcji. Nadal poszukujemy sposobów minimalizacji ilości odpadów oraz wydzielania gazów cieplarnianych. 

 

Produkty oferowane przez Natural Side to przede wszystkim ubrania, które są doskonałe dla współczesnych kobiet ceniących wygodę i styl. Projektanci marki opierają się na modnych i uniwersalnych wzorach, które spełniają oczekiwania klientów, a jednocześnie podążają za zmiennymi trendami mody.

Opinie klientów

Świetne ciuchy. Kupiłam zestaw bluzę i spodnie w sklepie nad morzem - rewelacyjna jakość, a już stosunek jakości do ceny to jakiś kosmos. Oczywiście na plus. Serdecznie polecam.

 

Alicja 

Jestem wybredna a to nowa marka na polskim rynku i podeszłam do produktów Natural Side z dużą podejżliwością. Do czasu aż ich na siebie nie założyłam. Wygoda, dobry wygląd i dobre samopoczucie. Bardzio dobra jakość materiału i takie samo wykonanie. No i cena! Naprawdę warto!

 

Blanka

Strona stworzona w kreatorze WebWave